piątek, 30 listopada 2012

Biurko - specjalne wydanie na Urodziny Radia Aktywnego!


Zapraszamy na specjalne wydanie Biurka - w nocy z soboty na niedzielę między godziną 4:00 a 7:00 rano.

Biurko powstało w październiku 2012 r. z połączenia dwóch audycji -Szuflady Dźwięków i Biura Podróży. Na nazwę wpadł nasz redakcyjny kolega Marcin Tym-Czarnocki, który kiedyś powiedział - a czemu nie nazwiecie tego jako coś pomiędzy Biurem a Szufladą czyli Biurkiem. I tak powstało Biurko. Spotykamy się co poniedziałek między Biurem Podróży i Szufladą Dźwięków, między 22:00 a 22:30. Umówiliśmy się, że będziemy przynosić utwory, które chcielibyśmy zagrać, a które z różnych względów w naszych autorskich audycjach się nie mieszczą (brak czasu, brak okazji itp.)

Tym razem oferujemy Wam wyjątkowe wydanie audycji, które odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę z 1 na 2 grudnia 2012 r. podczas audycji urodzinowej Radia Aktywnego. Urodziny będziemy świętować od 11:00 1 grudnia do 15:00 2 grudnia. A nad ranem będziecie mogli posłuchać 3-godzinnego wydania Biurka.

Co dla Was przygotujemy? Możecie spodziewać się najważniejszych artystów i najważniejszych utworów świata, ale nie zabraknie także utworów i artystów, którzy stale goszczą w naszych audycjach i są w naszych audycjach na najważniejszych miejscach.

Zaczynamy o 4 nad ranem 2 grudnia - pamiętajcie!

www.radioaktywne.pl/sluchaj-ra/

A więcej o autorach możecie dowiedzieć się pod tymi linkami:

Tomasz Kubik
www.radioaktywne.pl
http://www.facebook.com/pages/Biuro-Podrozy/
tomasz.kubik@radioaktywne.pl

Maciej Wałejko
www.radioaktywne.pl
http://szufladadzwiekow.blogspot.com/
http://www.facebook.com/pages/Szuflada-dzwiekow/
szuflada@radioaktywne.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz